logo Todach

Deski z drewna egzotycznego

Drewno egzotyczne

Zajmujemy się sprzedażą desek z drewna egzotycznego. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane do budowy tarasów i altan, a także produkcji podłóg czy mebli, takich jak stoły, krzesła czy blaty kuchenne. Zadbaliśmy o niezwykle szeroki asortyment desek z drewna egzotycznego zróżnicowany pod względem właściwości i wymiarów –nasi pracownicy służą radą i fachową pomocą przy wyborze konkretnego gatunku drewna. Warto dodać, że nasza oferta jest znacznie szersza – świadczymy także usługi dekarskie i wiele innych.

Jakie są właściwości drewna egzotycznego?

Jedną z właściwości drewna egzotycznego, odpowiadającą za jego ogromną popularność, jest niezwykle wysoka wytrzymałość. Wykazuje ono bowiem nie tylko doskonałą odporność mechaniczną, ale opiera się również szkodliwemu działaniu czynników atmosferycznych, w tym wilgoci. Nie jest też podatne na rozwój grzybów czy pleśni. Deski z drewna egzotycznego charakteryzują się niezwykłą twardością i trwałością.

Doskonałe parametry wytrzymałościowe to jeden z powodów, dla których drewno egzotyczne na taras to świetny wybór. Nie można jednak nie wspomnieć o kwestiach estetycznych. To właśnie ze względu na nie coraz więcej osób decyduje się na wykonanie mebli czy podłóg z tego materiału.

Deski z drewna egzotycznego dostępne są w niezwykle szerokiej palecie kolorystycznej. Oczarowują głębią koloru, oryginalnym usłojeniem, a tym samym także swoją niepowtarzalnością. Dzięki nim można stworzyć ciepłą i klimatyczną przestrzeń, w której przebywanie jest prawdziwą przyjemnością. Jeśli więc szukasz wysokiej jakości drewna egzotycznego na taras, altanę czy podłogę, zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 56 648 86 28

zobacz także