logo Todach

Oferta MEYER-HOLSEN

MEYER-HOLSEN

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Z tego też powodu stawiamy na cenione na rynku marki, znane ze stosowania nowoczesnych technologii i pełnowartościowych materiałów. W ofercie posiadamy m.in. wyroby jednego z niekwestionowanych liderów w branży, czyli Meyer Holsen – niemieckiej firmy ze 150-letnią tradycją w produkcji dachówek ceramicznych.

Dachówki Meyer Holsen umożliwiają tworzenie praktycznie każdej aranżacji dachu. Zapewniamy niezwykle zróżnicowany asortyment, dostosowany do rozmaitych potrzeb naszych klientów. Ponadto służymy fachową poradą i gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Jakie są zalety dachówek Meyer Holsen?

Meyer Holsen to synonim doskonałej jakości. Produkty tej marki wyróżniają się trwałością i pięknym designem. Jedną z wielu zalet dachówek Meyer Holsen są właśnie ich parametry wytrzymałościowe. Cechują się bardzo dobrą odpornością wobec szkodliwego działania czynników zewnętrznych:

    • opadów atmosferycznych,
    • promieniowania słonecznego,
    • zmiennych temperatur,
    • mrozu.

Na szczególną uwagę zasługują proste dachówki Meyer Holsen Piano. Wyprodukowane z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawdzają się doskonale w różnego rodzaju budynkach – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Nie są trudne w montażu ani nie wymagają przeprowadzania skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Wysokie walory wizualne dachówek Meyer Holsen sprawiają, że stanowią one prawdziwą ozdobę każdego obiektu. Co ważne, dostępne są różne kolory i faktury – dzięki temu każdy z pewnością znajdzie u nas produkt wpisujący się w stylistykę swojego budynku.

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 56 648 86 28

zobacz także