logo Todach

Pokrycia dachowe – Toruń

Specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych. Posiadamy szeroki wybór produktów odpowiednich do dachów zróżnicowanych pod względem m.in. kształtu i nachylenia. Zależy nam na tym, by każdy klient mógł znaleźć u nas pokrycie dachowe idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Co ważne, zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze pokrycia dachowego. Ten element konstrukcyjny ma za zadanie przede wszystkim ochronić budynek przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych – opadów atmosferycznych, wilgoci, silnego wiatru czy nasłonecznienia. Odpowiednio dobrane pokrycie dachowe zapobiega ucieczce ciepła, co przekłada się na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem obiektu. Ponadto gwarantuje stabilność całego budynku. Z przyjemnością pomagamy naszym klientom podczas zakupu pokrycia dachowego, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania.

Jakie pokrycia dachowe oferujemy?

Na nasz asortyment składają się pokrycia dachowe z najwyższej jakości materiałów. Cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością biologiczną. Zapewniają znakomitą szczelność i doskonały poziom izolacyjności akustycznej. Co więcej, zaletą naszych pokryć dachowych jest piękny design.

Znajdziesz u nas wyroby renomowanych producentów, takich jak m.in. Braas, Creaton, Nelskamp, Kerabit, Owens Corning, Gaf, Balex, Budmat, Pruszyński czy Ruuki. Oferujemy bogaty wybór pokryć dachowych małoformatowych, w tym dachówek – zarówno betonowych, jak i ceramicznych. Oprócz tego możemy zaproponować również:

Pokrycia blaszane

Pokrycia dachowe blaszane

Pokrycia dachowe blaszane to eleganckie i trwałe produkty, które nadają się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Jest to jeden z najlżejszych materiałów dekarskich. Kliknij i dowiedz się więcej!

więcej...

Gonty

Gonty bitumiczne

Lekkie, eleganckie pokrycie dachowe, czyli gont bitumiczny. Idealny materiał do zastosowania jako pokrycie na domkach jednorodzinnych, altanach i domkach letniskowych.

więcej...

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne

Prowadzimy sprzedaż dachówek ceramicznych Piano. W naszej ofercie znajdują się wyroby renomowanych marek, takich jak m.in. Meyer Holsen. Kliknij i dowiedz się, co będzie dla Ciebie najlepsze!

więcej...

Dachówka betonowa

Dachówka betonowa

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości dachówek betonowych. Inaczej nazywane cementowymi wyróżniają się nienaganną estetyką idącą w parze z bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Kliknij i dowiedz się, co będzie dla Ciebie najlepsze!

więcej...

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 56 648 86 28

zobacz także